מאמרים

התחרות הכלכלית בין מכוני הסרת השיער בלייזר - חלק II

כמה יהיה נורא אם לבסוף נגלה שלא רק שהטיפול לא מצליח אלא הדבר יהיה גם בעוכרנו בכך שיכולים להיווצר פגיעות קשות וחמורות בגופנו כמו פציעות וכוויות. פגיעות אלו הם הרי אסון זאת משום שהם בלתי הפיכים.

לא אחת מצאו עצמם מטופלים לאחר הסרת שיער כאשר הם סובלים מצלקות או כוויות באזור בו טופלו. תופעת הכוויות לאחר טיפולי הסרת שיער בלייזר היא תופעה הידועה לכל העוסקים בתחום והיא מתרחשת בשיעור של למעלה מ 7%. שהמספרים לא יבלבלו אתכם זהו נתון מאוד גבוה יחסית לטיפול שאמור לעטות על עצמו איצטלה של טיפול רפואי ומקצועי. אולם לקוחות רבים מצאו את עצמם עם כוויות שנשארות לאורך זמן. הצער והכאב שצלקות אלו מותירות גורמות ללקוחות רבים זעם ותסכול רב ביותר כנגד אותם מכונים שפיתו אותם במחזות שווא. במקום לתקן את מראה גופם הם רק קילקלו אותו שבעתיים. כיום מוגשים תביעות רבות ושמנות לבתי המשפט תחת הכותרת רשלנות רפואית על הנזק הבלתי הפיך שטיפולים אלו גרמו.

אשר על כן בבואכם לנסות טיפול חדשני כדאי לכם לבדוק בעיינים פקוחות את אותו מכון. האם הוא יציב מבחינה כלכלית? האם הוא קיים בשוק כבר כמה שנים? האם יש עליו ביקורות טובות והמלצות מפי חברים שכבר ניסו? מה מכיל חוזה ההתחייבות שעליו אתם חותמים? בידקו טוב טוב מה ההבטחות והסיכונים שיש בטיפול באותו מכון.
בדיקות אלו יחסכו מכם עגמת נפש גדולה מאוד ואף תניב תוצאות טובות בטיפול עצמו. לכן לעיתים חסכון כלכלי רק יכול להזיק לכם. להוסיף עוד כמה מאות שקלים לטיפולים יבטיחו לכם שקט ושלווה.

חזרה לחלק ראשון