מאמרים

התחרות הכלכלית בין מכוני הסרת השיער בלייזר

תחום האסתטיקה הרפואית בשנים האחרונות התפתח התפתחות אדירה. וכיום הוא נחשב כאחד מהענפים המובילים בשוק היופי והטיפוח. טיפולים שונים כמו ניתוח אף הגדלת חזה והסרת שיער הינם רק חלק ממגוון הטיפולים שהרפואה האסטתית מציעה לנו. הפוטנציאל הכלכלי הטמון בשוק זה הוליד מכונים רבים הצומחים להם כפטריות אחר הגשם. התחרות בשוק כיום מותירה את הלקוח הנבוך מול שלל מבצעים חסרי תקדים לטיפול חדשני וזול במחיר עלות. הפיתויים רבים. אולם לפני שנבחר קליניקה זו או אחרת שומא עלינו להציג כמה מן הבעיות שעלולות לצוץ בטיפוליים אסתטיים במכונים לא מוכרים.

אחד מהטיפולים הפופלריים ביותר בתחום האסטתיקה הרפואית הוא הסרת שיער בלייזר. טיפול זה פופולרי הן בקרב הנשים והן בקרב הגברים שמושפעים מהמראה החדש של גבר חלק נטול שערות.


לרוב טיפולי הסרת שיער בלייזר נחשבים לטיפולים בטוחים אך בדומה לכל הליך טיפולי, גם הם טומנים בחובם סיכונים ואי עמידה בציפיות. מכיוון שמדובר בענף שיווקי ומסחרי לכל דבר, פעמים רבות מציגים המכונים תמונה מטושטשת של הסיכונים שטיפולים אלו טומנים בחובם

צריך לזכור שהמכונים שמטפלים בטיפולי הסרת הסרת שיער הם עסק כלכלי לכל דבר. הרצון שלהם להרוויח על חשבונכם יגרום להם לצאת במסע שכנועים אדיר על מנת שיצודו אתכם. למודעת זאת שעל פי התקנים בארץ יש צורך בהסמכה ותעודה ממשרד הבריאות. למרות זאת, מטפלים רבים עובדים ללא רישיון חוקי. לא רק שהדבר מנוגד לחוק שזה כשלעצמו פשע נפשע אלא שחוסר ההסמכה והפיקוח על מכונים אלו מסכן לא רק את בעלי המכון מסכנת סגירה אלא אתכם. מדוע שאנו נתור אחרי לבבנו ונלך כפתיים על מנת לחסוך כמה מאות שקלים כדאי שנוכל להיראות קצת יותר טוב.

המשך מאמר